بیمه عمر

بیمه عمر و سرمایه گذاریآیا تا بحال برای تامین مالی ایام بازنشستگی فكر كرده‌اید؟ آیا مایل نیستید علاوه بر حقوق بازنسشتگی و پاداش های پایان خدمت، سرمایه یا مستمری به عنوان مكمل آن داشته باشید؟ برای تامین آتیه فرزندانتان و فراهم آوردن سرمایه‌ای مناسب برای آنان چه برنامه‌ای دارید؟

برای كاهش تبعات ناگوار حوادث و اتفاقات چه برنامه‌ای دارید؟ آیا می‌دانید درمان بیماریهای صعب العلاج چه مخارج سنگینی دارد؟

قطعا بارها به این موضوعات فكر كرده‌اید و معمولا تلاش می‌كنید تا با پس‌انداز مبالغ مختلف، پشتوانه مالی مناسبی برای خود و خانواده فراهم كنید اما همواره نگران آن هستید كه با وجود تورم ارزش پس‌اندازها كاهش خواهد یافت. برای حفظ ارزش پس‌اندازهای خود چه راه‌حلی دارید؟

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان این امكان را برای شما فراهم آورده است كه با پس‌انداز مبالغ اندك، ضمن استفاده از پوشش‌های بیمه‌ای و كاهش تبعات سنگین حوادث و اتفاقات ناگوار زندگی، امكان سرمایه‌گذاری حق‌بیمه‌های پرداختی فراهم  گردد تا بدین ترتیب ضمن حفظ قدرت خرید پس‌اندازها، سرمایه‌ای مطمئن و مناسب برای استفاده شما و یا دیگر اعضای خانواده تشكیل گردد.

ضمنا بیمه پارسیان آمادگی خود را جهت مذاكره و ارائه بیمه عمروسرمایه‌گذاری به عنوان محصول ممتاز خود به بصورت جمعی به كاركنان سازمانها اعلام می‌دارد. انعقاد قرارداد بصورت جمعی دارای مزایا و تخفیفات خاصی است كه برای اطلاع از این مزایا می‌توانید با واحد عمر انفرادی شركت بیمه پارسیان و یا نمایندگیهای بیمه پارسیان در سراسر كشور تماس حاصل فرمایید.

بیمه عمروسرمایه‌گذاری چیست؟

شما بر پایه نیازهای خود و خانواده، در ابتدا، میزان سرمایه لازم برای پوشش خطر فوت را انتخاب می‌كنید و با توجه به  توان مالی خود، مبالغ حق بیمه و نحوه پرداخت آن را برمی‌گزینید. حق بیمه‌های پرداختی شما پس از كسر حق بیمه لازم برای پوشش فوت و پوششهای اضافی، به اندوخته سرمایه‌گذاری شما افزوده می‌شود.

بیمه پارسیان حق بیمه‌های پرداختی شما را با اختصاص نرخ سود تضمینی در اندوخته‌های شما انباشته می‌نماید. این اندوخته، طی سالهای بعد با افزوده شدن حق بیمه‌ها و سود آنها، افزایش یافته و پس‌اندازی مطمئن برای رفع نیازهای احتمالی و برنامه‌های آینده شما خواهد بود.

در پایان مدت بیمه، موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری و سود آن به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به شما پرداخت می‌شود. در صورت فوت شما در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه تعیین شده به علاوه موجودی اندوخته سرمایه‌گذاری در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه قبلا تعیین كرده‌اید، پرداخت خواهد شد.

مزایای متعدد این بیمه‌نامه برای شما:

1- بهره‌مندی از پوشش‌های بیمه‌ای از بدو تولد
2- استفاده از مزایای بیمه‌نامه برای 5 تا 30 سال
3- تعیین حق‌بیمه، نحوه پرداخت آن و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب شما:

 
سالانه شش ماهه سه ماهه ماهانه

نحوه پرداخت حق بیمه

2,000,000 1,200,000 750,000 300,000

حداقل حق‌بیمه (ریال)

4- تخصیص سود تضمینی سالانه 15% بصورت روزشمار به اندوخته سرمایه‌گذاری
5-
بهره‌مندی از سود مشاركت در منافع:

بهره‌مندی از سود مشاركت در منافع: علاوه بر اعطای سود تضمینی به حق‌بیمه‌های شما، ما در شركت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به كارگیری كارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل 85% منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاریهای انجام شده سهیم می‌كنیم. لازم به ذكر است میزان بازدهی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده شرکت پارسیان از محل ذخایر بیمه‌نامه‌های عمر در سال 1388، برابر با 24% بوده است.

6- میزان حق بیمه و سرمایه بیمه‌ای به انتخاب شما می‌تواند:

1- ثابت باقی بماند.
2- برای كاهش اثرات تورمی، سالانه با نرخ منظمی افزایش یابد.
3- در طول قرارداد منطبق با شرایط اقتصادی و مالی شما افزایش یا كاهش یابد.

استفاده از موجودی اندوخته بیمه‌نامه از انتهای سال دوم:

1- امكان برداشت از اندوخته بیمه‌نامه برای رفع بخشی از نیازهای مالی

 
از انتهای سال ششم از انتهای سال دوم

زمان برداشت از اندوخته

تا 90% ارزش اندوخته تا 50% ارزش اندوخته

حداكثر میزان برداشت

2- دریافت وام، بدون ضامن و وثیقه از بیمه پارسیان تا سقف 90% ارزش بازخریدی بیمه‌نامه

دیگر پوششهای این بیمه‌نامه عبارتند از:

1- كمك هزینه درمانی برای انواع سرطانها، سكته قلبی و مغزی، عمل باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن تا سقف 200 میلیون ریال
2- دریافت سرمایه تا 3 برابر سرمایه اصلی قرارداد درصورت فوت براثرحادثه
3- ادامه پوشش بیمه‌ای در صورت ازکارافتادگی و معافیت از پرداخت حق‌بیمه پوشش ها و هزینه ها

مزایای منحصربفرد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری پارسیان عبارتند از:

1- محاسبه سود به صورت روزشمار

در این حالت در هر زمان از سال بیمه‌ای كه بیمه‌نامه به دلیل بازخرید یا فوت اتمام یابد، سود اندوخته سرمایه‌گذاری و پرداختهای در خلال آن سال به صورت روز شمار به اندوخته اختصاص یافته و به استفاده‌كنندگان پرداخت می‌گردد. لازم به ذكر است كه عدم پرداخت سود روز شمار به موجودی اندوخته باعث می‌شود كه استفاده‌كنندگان به طور متوسط از 10% منافع اندوخته محروم گردند كه این امر در بیمه‌نامه عمروسرمایه‌گذاری پارسیان پوشش داده شده است.

2- دریافت سود تشویقی در صورت پرداخت حق‌بیمه زودتر از تاریخ سررسید

در این حالت در صورتی که حق بیمه قبل از سر رسید پرداخت شود, علاوه بر سود تضمینی به نسبت روزهایی که حق بیمه زودتر واریز شده سود بیشتری پرداخت خواهد شد.

3- عدم وجود جریمه دیركرد در پرداخت حق‌بیمه

در صورتی که حق‌بیمه‌ها دیرتر از سررسید پرداخت گردد، از همان روزی که پرداخت صورت گرفته به حق بیمه سود تعلق خواهد گرفت و جریمه‌ای بابت دیركرد تعلق نخواهد گرفت. به علاوه تا زمانی كه بیمه‌نامه دارای ذخیره است پوششهای فوت و اضافی به قوت خود باقی خواهند بود و بیمه‌گذار می‌تواند اقساط خود را ادامه دهد.

4- امكان تغییر تمام شرایط بیمه‌نامه از جمله میزان و نحوه پرداخت، پوششهای بیمه‌ای، ... در حین قرارداد
5- عدم تعلیق بیمه‌نامه در صورت تاخیر در پرداخت حق بیمه و داشتن ارزش بازخریدی

برخی از  معافیتهای ناشی از خرید این بیمه‌نامه:

1- معافیت سرمایه دریافتی از پرداخت مالیات بر درآمد
2- معافیت از قوانین انحصار وراثت
3- مصون بودن سرمایه بیمه از ادعای طلبكاران

بیمه عمر سادهما همواره نگران وضعیت خانواده خود هستیم و برای بهبود شرایط زندگی آنها تلاش می‌كنیم. مطمئنا زندگی بدون بیم و هراس لذت بیشتری خواهد داشت، اما خطرات و حوادث، بخش جدایی ناپذیر زندگی ماست. پس باید برای كاهش تبعات این خطرات و حوادث چاره‌ای اندیشید. همه ما بارها به كیفیت زندگی و سرنوشت خانواده خود، در صورتی كه ما را از دست بدهند، فكر كرده‌ایم. آیا برای كاهش این نگرانی‌ها راه حلی وجود دارد؟

بیمه عمر ساده زمانی برای شما بهترین گزینه است اگر:

1- نان‌آور خانواده‌تان هستید.
2- بدون شما، خانواده‌تان زندگی سختی خواهند داشت.
3- صاحب مشاغل پر مخاطره هستید.
4- بیمه‌ای با حداقل پوششها و كمترین هزینه را جستجو می‌كنید.

بیمه عمر ساده چیست؟

در ابتدا شما بر اساس نیازها و نحوه زندگی خود، تعیین می‌كنید كه در صورت بروز اتفاقی ناگوار، خانواده‌تان به چه میزان تامین مالی نیازمندند. سپس تصمیم می‌گیرید كه تا چه مدت می‌خواهید از این پوشش برخوردار باشید.

با خرید یك بیمه‌نامه عمر ساده ، سرمایه‌ای را برای تامین مالی خانواده برای مدت معینی بین 5 تا 15 سال تعیین می‌كنید. در صورت وقوع فوت در خلال مدت تعیین شده، بلافاصله سرمایه بیمه به كسانی كه از قبل تعیین كرده‌اید پرداخت خواهد شد. در واقع در این بیمه‌نامه، اطمینان خاطر مهمترین چیزی است كه با پرداخت حق‌بیمه بدست می‌آورید.

در مقایسه با تعهد شركت بیمه، شما حق بیمه ناچیزی می‌پردازید. این بیمه‌نامه، كمترین حق بیمه را در مقابل ارائه پوشش خطر فوت دارد. ضمنا نحوه پرداخت این حق بیمه به انتخاب شما می‌تواند به دو صورت سالانه و  یكجا باشد.

ویژگی های بیمه نامه عمر ساده زمانی:

1- تعیین سرمایه فوت از  50 میلیون ریال تا 600 میلیون ریال
2- استفاده از مزایای این پوشش از سن 15 تا 65 سالگی
3- بهره‌مندی از پوشش‌ بیمه‌ای از 5 تا 15 سال. البته مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه نباید از 70 سال بیشتر باشد.
4- تعیین سرمایه بیمه نامه و حق بیمه به صورت ثابت یا افزایشی (10% افزایش سالانه)

مزایای بیمه عمر ساده:

1- پرداخت سرمایه در صورت فوت بیمه‌شده به هر علت
2- امكان افزایش سرمایه به میزان 10% در سال
3- پرداخت سرمایه به صورت مستمری
4- معافیت مالیاتی و معافیت از قوانین انحصار وراثت
5- این بیمه نامه هیچ گونه پوشش اضافه‌ای ندارد

به عنوان مثال ميزان حق‌بيمه اين نوع بيمه‌نامه عبارتند از:

بيمه عمر ساده زمانی با سرمايه ثابت:

برای افرادی با سنین 30، 40 و 50 سال و قراردادهایی با طول مدت 5، 10 و 15 سال با سرمایه 10 میلیون ریال جدول زیر حق بیمه‌های یكجا و سالانه را برای بیمه عمر ساده با سرمایه ثابت نشان می‌دهد.

 
مدت بیمه نامه
   

15 سال

10 سال

5 سال

   

سالانه (ریال)

یکجا (ریال)

سالانه (ریال)

یکجا (ریال)

سالانه (ریال)

یکجا (ریال)

   
48,291 188,950 45,241 135,845 43,323 94,666

30

سن بیمه شده

74,664 355,027 66,106 236,405 60,176 149,444

40

142,772 767,783 124,958 513,784 109,940 309,604

50

مثلا، شخص 30 ساله ای كه برای مدت 15 سال خود را در قبال سرمایه 20 میـلیون ریال بیمه عمـر با سرمایه ثابت میكـند، باید حق بیمـه سالانه‌ای  معادل 96,582 ریال در ابتدای هر سال به بیمه‌گر بپردازد. پس از پرداخت اولین قسط حق بیمه توسط بیمه‌گذار، تعهدات بیمه‌گر جاری می شود.

بیمه عمر ساده زمانی با سرمایه افزایشی:

برای افرادی با سنين 30، 40 و 50 سال و قراردادهایی با طول مدت 5، 10 و 15 سال با سرمايه 10 ميليون ريال جدول زير  حق بیمه های يكجا و سال اول را نشان می دهد.

 
مدت بیمه نامه
   

15 سال

10 سال

5 سال

   

سال اول (ریال)

یکجا (ریال)

سال اول (ریال)

یکجا (ریال)

سال اول (ریال)

یکجا (ریال)

   
51,117 336,700 46,114 187,219 43,495 107,531

30

سن بیمه شده

82,903 680,750 131,851 763,631 60,814 174,405

40

160,522 1,475,161 68,865 343,377 111,440 367,742

50

مثلا، حق بيمه یکجای شخص 30 ساله ای كه برای مدت 10 سال خود را در قبال سرمايه 20 ميـليون ريال  بيمه عمـر ساده زمانی با سرمايه افزایشی 10% می کند، 374,438 ريال  و حق بيمـه سال اول وی 92,228 ريال است.

بیمه عمر و پس انداززندگی انسانها پر از لحظات شیرین و تلخ است، ازداوج و تشكیل خانواده،‌ خرید اتومبیل، تحصیل فرزندان در مقاطع تحصیلی مختلف، بازنشستگی، بیماری و حتی مرگ. تمام این اتفاقات بخشی از زندگی انسان است. برای لذت بردن از لحظات شاد و نیز كاهش تلخی اتفاقات ناگوار معمولا نیاز به داشتن سرمایه مناسبی است. اما برای داشتن پشتوانه مالی چه باید كرد؟

بیمه عمر و پس انداز بیمه پارسیان به همین منظور و با هدف فراهم آوردن پس‌اندازی مطمئن و اقتصادی ارائه شده است. ما در شركت بیمه پارسیان به بیمه عمر از نقطه نظر نیازهای شما نگاه می‌كنیم و تلاش ما درجهت زدودن اضطراب از زندگی شما و ترسیم آینده‌ای زیبا برای شما و خانواده‌تان است.

بیمه عمر و پس‌انداز چگونه بیمه‌نامه‌ای است؟

در این بیمه‌نامه، شما در ابتدا سرمایه‌ای را به عنوان سرمایه بیمه‌ای (سرمایه حیات و سرمایه فوت) مشخص می‌كنید. سپس باتوجه به جداول مربوط و نیز سن شما، حق‌بیمه قرارداد مشخص می‌شود. ضمنا پرداخت حق بیمه به صورتهای زیر امكان‌پذیر است:

1- ماهانه
2- سه ماهه
3- شش ماهه
4- یک ساله

در صورت حیات بیمه‌شده تا پایان مدت بیمه، سرمایه حیات بیمه‌نامه به اضافه مبالغ اضافی سود مشاركت در منافع به وی پرداخت می‌شود. در صورت فوت در خلال مدت بیمه نیز، سرمایه تعیین شده در هر زمان به بازماندگان یا افرادی كه به عنوان استفاده کننده از منافع بیمه‌نامه تعیین شده‌اند، پرداخت خواهد شد. علاوه براین در صورتی كه بیمه‌نامه دارای پوششهای اضافی باشد، و در خلال مدت بیمه خطرات مربوط به هریك از این پوششها به وقوع بپیوندد، بیمه‌گر تعهدات خود را در مورد پوششهای اضافی اجرا می‌كند. عمل به تعهدات مربوط به پوششهای اضافی هیچ خدشه‌ای به تعهدات اصلی مربوط به پوشش فوت یا حیات وارد نمی‌كند.

ویژگی ها و مزایای بیمه نامه:

1- انعطاف‌پذیری در انتخاب سرمایه بیمه نامه

در بیمه عمر و پس‌انداز شما با توجه به نیازها و شرایط زندگی‌ خود و خانواده‌تان می‌توانید سرمایه بیمه‌ای موردنظر خود را (برای فوت و حیات) انتخاب كنید.

2- امكان انتخاب نوع بیمه‌نامه با سرمایه ثابت یا سرمایه افزایشی (10% افزایش سالانه)

بسیاری از مردم علاقه‌ دارند كه اثر منفی تورم را بر ارزش سرمایه‌شان خنثی كنند لذا ما در بیمه پارسیان طرح بیمه عمر و پس‌انداز با سرمایه افزایشی را برای كمك به این گروه ارائه كرده ایم. در بیمه عمر با سرمایه افزایشی، شما پس از تعیین سرمایه فوت و حیات برای سال اول، تعیین می‌كنید كه این سرمایه سالانه 10% افزایش پیدا می‌كند و در صورت وقوع هر پیشامد ناگواری برای فرد و یا حیات وی سرمایه افزایش‌یافته تا آن مدت پرداخت خواهد شد.

3- استفاده از پوششهای بیمه‌ای از  15 تا 65 سالگی

4- مدت بیمه نامه می تواند حداقل  5سال و حداكثر  20سال باشد

5- انتخاب سرمایه بیمه‌ای از 100 میلیون ریال تا 600 میلیون ریال

6- امكان دریافت وام بدون ضامن از ابتدای سال سوم قرارداد

اندوخته پس‌اندازی شما در بیمه عمر و پس‌انداز با پرداخت حق‌بیمه شكل گرفته و دارائی بیمه‌نامه شما محسوب می‌شود. شما می‌توانید در مواقع ضروری تا 90 درصد ارزش بازخرید اندوخته بیمه‌نامه خود، وام دریافت كنید.

7- دریافت سود مشاركت در منافع ناشی از سرمایه گذاری انجام شده از مبالغ صندوق اندوخته

دریافت سود مشاركت در منافع ناشی از سرمایه گذاری انجام شده از مبالغ صندوق اندوخته

علاوه بر سود اعطایی به حق بیمه‌های شما و تشكیل اندوخته، ما در شركت بیمه پارسیان با توان سرمایه‌گذاری بالا و به كارگیری كارشناسان مجرب در این امر شما را در حداقل 85 درصد منافع مازاد بر سود تضمینی حاصل از سرمایه‌گذاری های انجام شده سهیم می‌كنیم. به این ترتیب علاوه بر بهره‌مندی از سرمایه بیمه عمر و پس‌انداز، مبلغی هم به عنوان سود مشاركت در منافع دریافت خواهید كرد.

8- امكان بهره‌مندی از پوششهای اضافه بیمه‌ای:

1- دریافت سرمایه فوت بر اثر حادثه تا 3 برابر سرمایه فوت اصلی قرارداد
2- معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از كارافتادگی
3- پوشش هزینه های درمان بیماریهای صعب العلاج تا سقف 200,000,.000ریال. این بیماریها عبارتند از: انواع سرطانها، سکته قلبی و مغزی، عمل باز قلب و پیوند اعضای اصلی بدن

9- امكان استفاده از سرمایه مخفف

ممكن است شما در بازه‌ای از زمان، قادر به پرداخت حق‌بیمه‌های بعدی خود نباشید. در اینصورت می‌توانید یكی از دو روش زیر را انتخاب كنید:

1- با تقلیل سرمایه بیمه‌نامه به مبلغی كمتر از سرمایه اولیه و متناسب با ارزش پس‌اندازی خود تا انتهای مدت بیمه‌نامه از پوششهای بیمه‌ای بهره‌مند شوید.
2- ارزش بازخریدی بیمه‌نامه خود را دریافت كرده و بیمه‌نامه خود را بازخرید نمائید.

10- مزایای مالیاتی:

1- بخشودگی مالیاتی حق بیمه‌های پرداختی
2- معافیت سرمایه پرداختی بیمه‌نامه از پرداخت مالیات بر درآمد
3- معافیت سرمایه بیمه از قوانین انحصاروراثت و مالیات بر ارث

به عنوان مثال میزان حق‌بیمه این نوع بیمه‌نامه عبارتند از:

نرخ بیمه عمروپس‌انداز با سرمایه ثابت:

جدول زیر حق بیمه ماهانه و سالانه بیمه‌ عمر و پس‌انداز را برای افرادی با سنین 30، 40 و 50 سال در مدتهای بیمه 5، 10 و 15 سال و با سرمایه ثابت 10 میلیون نشان می‌دهد.

 
مدت بیمه نامه
   

15 سال

10 سال

5 سال

   

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

   
29,595 336,979 48,603 546,615 130,413 1,466,688

30

سن بیمه شده

30,940 352,288 49,644 558,322 131,082 1,474,215

40

34,668 394,738 52,694 592,624 133,152 1,497,495

50

نرخ بیمه عمر و پس‌انداز با سرمایه افزایشی:

جدول زیر حق بیمه ماهانه و سالانه بیمه‌ عمروپس‌انداز را در  سال اول  برای افرادی با سنین 30، 40 و 50 سال در مدتهای بیمه 5، 10 و 15 سال، با سرمایه ثابت 10 میلیون ریال و افزایش سالانه 10 درصد  نشان می‌دهد.

 
مدت بیمه نامه
   

15 سال

10 سال

5 سال

   

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

ماهانه (ریال)

سالانه (ریال)

   
52,932 602,696 71,950 809,185 156,142 1,756,046

30

سن بیمه شده

54,007 614,939 72,822 818,996 156,731 1,762,676

40

56,933 648,256 75,360 847,531 158,547 1,783,096

50

لازم به ذکر است در صورت انتخاب هريك از پوشش های اضافه بیمه ای، حق بیمه مربوط به اين پوشش‌ها به حق بیمه های جداول بالا افزوده می شود.

بیمه عمر با برگشت حق بیمهزندگی زیباترین مفهوم در ذهن انسان است و عشق ورزیدن به عزیزان و كسانی كه نیازمند محبت ما هستند، آنرا زیباتر می‌كند. شما اگر نان‌آور خانواده باشید همواره نگران این هستید شرایط اقتصادی آنان بدون شما به خطر بیفتد اما برای كاهش این نگرانی چه باید كرد؟

بیمه عمر با برگشت حق بیمه پارسیان پیشنهاد مناسبی است برای شما اگر می‌خواهید با پرداخت حق‌بیمه ناچیزی نگرانیهای ناشی از فوت خود و تبعات اقتصادی و مالی ناگوار آن برای خانواده خود را كاهش دهید.

بیمه عمر با برگشت حق‌بیمه چه نوع بیمه‌نامه‌ای است؟

در بیمه‌نامه عمر با برگشت حق بیمه، شما سرمایه بیمه‌ای را كه درنظر دارید، تعیین كرده در طول مدت قرارداد حق بیمه‌هایی را متناسب با میزان سرمایه تعیین شده می‌پردازید. در این صورت، در مدت قرارداد از پوشش لازم در برابر بروز اتفاقات ناگوار برخوردار بوده و در صورت فوت، سرمایه بیمه‌ای به افراد تعیین‌شده از طرف شما پرداخت خواهد شد. در غیر این صورت، پس از پایان مدت قرارداد، تمام اصل حق بیمه‌های پرداختی خود را دریافت خواهید كرد و به این ترتیب هر آنچه را كه برای تامین خانواده خود به ما پرداخته‌اید به شما بازمی‌گردانیم.

ویژگی های بیمه‌نامه:

1- پرداخت سرمایه در صورت فوت بیمه‌شده به هر علت و پرداخت اصل حق بیمه‌های سالانه در صورت حیات در انتهای دوره.
2- سرمایه‌های پرداختی در بیمه‌های عمر همواره و به هر میزان از معافیت مالیاتی برخوردار است و از این نظر تابع قانون ارث نخواهد بود.
3- سرمایه بیمه نامه و حق بیمه می تواند ثابت یا افزایشی (10% افزایش سالانه) باشد.
4- حداقل و حداكثر سن بیمه شده 15 و 65 سال است.
5- مدت بیمه نامه می تواند حداقل 5 سال و حداكثر 15 سال باشد. البته مجموع سن بیمه شده و مدت بیمه نامه نباید از 70 سال بیشتر باشد.
6- حداقل سرمایه فوت 50 میلیون ریال و حداكثر آن 600 میلیون ریال است.

این بیمه نامه هیچ گونه پوشش اضافه ای ندارد.

بیمه عمر مانده بدهکارشاید همواره نگران وام هایی باشید كه برای رفع مشكلات مالی خود دریافت كرده‌اید زیرا این وام ها برای شما تعهدات طولانی مدتی ایجاد می‌كنند و نگران این موضوع هستید كه در صورت فوت شما این تعهدات به خانواده منتقل می‌شود و در نتیجه این اتفاق ناگوار اعضای خانواده را در وضعیت بسیار دشواری قرار می‌دهد. آیا می‌دانید شركت بیمه پارسیان برای رفع این نگرانی شما راه‌حل مناسبی دارد.

شما می‌توانید با خرید بیمه نامه مانده بدهكار بیمه پارسیان، مطمئن باشید كه در صورت فوت، خانواده شما برای پرداخت این تعهدات دچار مشكل نخواهد شد.زیرا پرداخت تعهدات مالی شما به بانكها در این صورت به عهده بیمه پارسیان خواهد بود.

بیمه عمر مانده بدهكار چیست؟

این بیمه نامه در راستای جبران تعهد بازپرداخت وام در بانكها و موسسات مالی تهیه و ارائه شده است. در وامهایی كه به اقساط مستهلك می‌شوند، اگر بیمه‌شده قبل از پایان مدت وام فوت شود، بدیهی است كه پرداخت بقیه اقساط به عهده بازماندگان قرار می‌گیرد. در بیمه عمر مانده بدهكار، بیمه‌گر متعهد می‌شود كه در صورت فوت وام گیرنده در هر زمان از دوره بازپرداخت وام ، مابقی تعهدات وام وی را به بانك یا موسسه مالی مورد نظر بپردازد.

مزایای بیمه نامه:

تعهد شركت بیمه برای پرداخت بدهی(وام های) باقیمانده بیمه شده در صورت فوت
ایجاد احساس آرامش خاطر در خصوص عدم انتقال بدهی های فرد وام گیرنده به خانواده وی پس از فوت فرد
اطمینان موسسات وام دهنده از دریافت كامل وام های پرداختی به افراد، در صورت فوت آنان

به عنوان مثال برای بیمه‌گذاری با سنین 30، 40 و 50 سال در صورت خرید بیمه‌نامه‌ای به مدت 5، 10 و 15 ساله برای وامی با مبلغ 10 میلیون ریال جدول زیر نشان‌دهنده میزان حق‌بیمه قابل پرداخت قرارداد خواهد بود:

 
مدت بیمه نامه
   

15 سال

10 سال

5 سال

   

یکجا (ریال)

یکجا (ریال)

یکجا (ریال)

   
125,478 96,016 71,274

30

سن بیمه شده

216,473 153,990 104,161

40

463,293 321,120 204,083

50